FAQ – PRACA W NASZEJ FIRMIE

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w naszej firmie?
Poniżej podajemy Ci 9 powodów, dla których nie warto się dłużej zastanawiać.

1. Czym zajmuje się firma Sunexpert?

Sunexpert to firma, która na rynku jest od 2009 roku. Sunexpert łączy ekologię i ekonomię, a w ludziach szuka pasji do jednego i drugiego. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy mamy udział w potencjalnie największej ilości montowanych instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Dostarczamy rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii. A dzięki otwartemu w 2019 roku nowemu oddziałowi w Katowicach zwiększyliśmy swój potencjał o 30%.

2. Na czym polega praca w dziale Call Center?

Praca polega na umawianiu spotkań dotyczących wyceny instalacji fotowoltaicznej. Pracując w naszej firmie przyczynisz się do poszerzenia wiedzy w temacie ekologii, a pracując w naszej grupie będziesz uczestniczył w umawianiu nawet kilkuset spotkań dziennie w branży OZE.

3. W jakim wymiarze godzinowym jest praca?

Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 dzięki temu każdy weekend jest czasem wolnym dla Ciebie.

4. Czy baza danych jest zapewniona czy pracownicy sami zajmują się poszukiwaniem kontaktów?

Wszelkie narzędzia do pracy są zapewnione przez pracodawcę, w tym baza kontaktów, wyselekcjonowana pod kątem projektu.

5. Czy firma oferuje jakieś dodatkowe gratyfikacje?

Firma oprócz wynagrodzenia podstawowego umożliwia zarobek prowizyjny oraz frekwencyjny. Dodatkowo jest możliwość uzyskania 13-go wynagrodzenia, oraz skorzystania z szeregu na stałe wprowadzonych gratyfikacji jak dzienne „gratisowe” spotkania, comiesięczny konkurs na obniżenie progu prowizyjnego czy kwartalny konkurs z weekendowym wyjazdem do hotelu spa&wellness.

6. Czy w firmie istnieje możliwość rozwoju?

Tak, każdy pracownik ma w naszej firmie możliwość rozwoju i awansu. Posiadamy dział handlowy, dział weryfikacji i jakości oraz dział administracyjno-biurowy.

7. Jaka jest forma zatrudnienia w dziale Call Center?

W pierwszym miesiącu proponujemy pracę w oparciu o umowę zlecenie a już w kolejnym miesiącu praca na umowę o pracę. Już po kilku miesiącach pracy w naszej firmie masz możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony.

8. Gdzie będzie wykonywana praca?

Praca konsultanta telefonicznego to praca stacjonarna wykonywana w samym centrum Zabrza bądź w drugim oddziale firmy, który znajduje się w centrum Katowic. Każdy konsultant ma swoje stałe stanowisko pracy.

9. Czy praca jest dostępna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Tak, praca jest dostępna dla osób z orzeczeniem, a biuro w Katowicach jest w pełni dostosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Serdecznie zapraszam do składania aplikacji.