NASZA FIRMA


Takie warunki tylko u Nas! Zapraszamy do współpracy! 🙂


Szkolimy się przed sezonem.


Święta w Sunexpert 🙂


Dział handlowy

Nasz rozwijający się dział handlowy pozwala na docieranie do większej ilości klientów.

Firma Sunexpert istnieje na rynku od 2009, przez blisko 10 lat firma prężnie rozwijała się na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. 

3 komentarze

Sunexpert to firma z własnym działem handlowym ds. OZE, który zajmuje się kompleksowo klientem indywidualnym i firmowym.
Firma Sunexpert w swojej działalności stawia na jakość, niezawodność i skuteczność. Nadrzędnym celem firmy jest wykorzystywanie długoletniego doświadczenia, kreatywności i inicjatywy dla osiągnięcia nowych celów.

1 myśl na “NASZA FIRMA

 1. Dumny jestem, że w Zabrzu jest taka wspaniała firma Sunexpert, która realizuje marzenia sprzed 30 lat śp. profesora Zdanowicza z Katedry Fizyki Ciała Stałego w Zabrzu, który już w ten czas pokazywał mi pierwsze panele fotowoltaiczne z doliny krzemowej USA. Jego syn kontynuuje to na Politechnice Wrocławskiej
  Instalacjami OZE interesuję się dopiero od 30 lat. Od 11 lat eksploatuję b. dobre kolektory próżniowe – przepływowe z b. dobrej firmy WAT- Piekary Ślaskie.
  Aktualnie mam projekt, pozwolenie na budowę i dziennik budowy mikroelektrowni hybrydowej – 3 kW składającej się z:
  przydomowej – PIĘCIOSKRZYDEŁKOWEJ turbinki wiatrowej o mocy 1,5 kW na maszcie 12 mb z 4 odciągami do budynków oraz paneli fotowoltaicznych MONOKRYSTALICZNYCH o maksymalnej mocy i sprawności do 1,5 kW (ze względu na chęć zainstalowania ich na trackierze na dachu budynku gospodarczego).
  Proszę o ofertę techniczno – cenową takiej hybrydy i ewentualne zdjęcia podobnych realizacji takich hybryd.
  (służę pomocą przy: wykonaniu o wys. 12 mb masztu z 4 odciągami, montażu trackiera na dachu i WASZĄ REKLAMĄ na tej instalacji)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *